Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

  • Tarih: 17 Ekim 2013 00:19
  • Kategori: Kişisellik
  • Okunma: 2317
  • Yorum: 0
Biraz geç kutluyorum bayramı ama bloğa yazacak kadar zamanım pek olmadı. Bilirsiniz baklava, yaprak sarma felan :D nerde kavurma nerde kıymalı yumurta diyenleriniz olacaktır ama benim pek et ile aram yoktur yani kurban bayramı pek bana hitap etmiyor diyebilirim. Et anlamında sadece sucuk ile köfte yiyorum :)
Biraz geç kutluyorum bayramı ama bloğa yazacak kadar zamanım pek olmadı. Bilirsiniz baklava, yaprak sarma felan :D nerde kavurma nerde kıymalı yumurta diyenleriniz olacaktır ama benim pek et ile aram yoktur yani kurban bayramı pek bana hitap etmiyor diyebilirim. Et anlamında sadece sucuk ile köfte yiyorum  :)

Tabi sadece kurban bayramı değil onun yanında koskoca 9 günlük tatil var. Bunu bilip de ağzınızı sürekli doldurmanın da anlamı yok yani ha nasıl olur baklava olur sarma olur arada kavurma felan olur onu anlarımda sabah et öğle et akşam et olmaz yapmayın lütfen sağlıklı beslenelim obez olmayalım daha kısa yoldan anlatmak gerekirse az yiyin az :D sadece et değil baklavayı da fazla kaçırmayın şekeriniz çıkar sonra hıkık diye gidersiniz :D

Uyarımı yaptıktan sonra mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutladığımı bilin :)

Unutma : az yiyin az ! :D

YORUM GÖNDER

@

YORUM YOK

POPÜLER YAZILAR
KATEGORİLER
DİNLİYELİM BİRLİKTE
TWİTLERİM
REKLAMA TIKLAYARAK DESTEK OLUN

Tüm kadın giyim fırsatları için tıklayın !