Leyla İle Mecnun Pardon Bende Özledim :)

INSTAGRAM

Her daim beraber olmayi kafaya koyduk bi kere 😎😎 #myangel #istanbul #galatakulesi #bucketlist #conquer Conquer #istanbul - #kizkulesi with #myangel #bucketlist Takim gibi takim be #muhendislik #next #eskisehir #tbt Yildonumunu de kutladik.. ☺ #365gun #mutluyuz (Bucket listden bir madde de gitti kaldi #99 ) Emegin karsiligini aldik 😎 #onurbelgesi #muhendislik 👨🏼‍💻 Two gorgeous bro 👊🏼 That day was incredible day for me @leejunhui20 @asezginba ✌🏼️ ilk'lerimiz arasina bir yenisi daha eklendi 🤗 #fatmaerdidügün #myangel Ufak bir gülümseme yetiyor, mutlu olmaya... #mutluluk

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '16

YOUTUBE

Bumerang - Yazarkafe

Leyla İle Mecnun Pardon Bende Özledim :)

Leyla İle Mecnun Pardon Bende Özledim :)
Leyla ile Mecnun’un TRT tarafından şutlanması sonrasında seyircilerini, hayranlarını yalnız bırakmamak için yeni bir senaryo ile Star TV ekranlarında başlayacak. Ben leyla ile mecnunun sıkı takipçisi olarak önceki bütün bölümlerini indirip her gün 1-2 bölümünü izliyorum ve hala da gülüyorum :) gerçekten özgün bir şekilde hazırlanıp senaryo haline getirilmiş ve yayınlanmış bir yapıt.

Şimdi ki dizisinde hangi konuyu işleyecekler, hangi oyuncular var hiç belli değil twitterdan facebook’dan felan bir şeyler kapma uğraşındayım ama hiçbir açıklama, ipucu yok :D mecburen yayın tarihini bekleyeceğiz. İnşallah eski senaryo ’ya benzer bir şey veya onun devamı olur. Konuk oyuncularında olacağı söyleniyor ama belli değil bekleyip görücez :)

Vikipedi’de yer alan açıklama şöyle : “Ben de Özledim, Eflatun Film tarafından yapılıp Star TV'de yayınlanan komedi türündeki Türk televizyon dizisi. 3 sezon boyunca TRT'de yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinin devamı niteliğindedir. Oyuncuların yayından kaldırılan Leyla ile Mecnun'dan sonra yaşadıklarını anlatır.”

Biraz ipucu da vermiş oluyor sanırım vikipedi ama insan küçük bir ipucu bulduğunda daha fazlasını istiyor aynı öyle oluyor bende de. Ahmet Mümtaz Taylan’ı, Ali Atay’ı, Serkan Keskin’i, Cengiz Bozkurt’u twitter’dan takip ediyorum ama pek bir açıklama yok. Yakaladığım açıklamaları ve videoları felan bu yazı üzerinden duyururum :) Birkaç tanıtım filmi çekilmiş onlarla yetinelim biz :D

Düzenleme 1:
Dizinin ilk bölümünün fragmanı çıkmıştır. baya eğlenceli bişeye benziyor :D bu arada gösterim tarihide 25 ekim'miş ...Yorumunuzu Alalım..