İnceleme: Çılgın Hırsız 2 - Despicable Me 2

INSTAGRAM

Her daim beraber olmayi kafaya koyduk bi kere 😎😎 #myangel #istanbul #galatakulesi #bucketlist #conquer Conquer #istanbul - #kizkulesi with #myangel #bucketlist Takim gibi takim be #muhendislik #next #eskisehir #tbt Yildonumunu de kutladik.. ☺ #365gun #mutluyuz (Bucket listden bir madde de gitti kaldi #99 ) Emegin karsiligini aldik 😎 #onurbelgesi #muhendislik 👨🏼‍💻 Two gorgeous bro 👊🏼 That day was incredible day for me @leejunhui20 @asezginba ✌🏼️ ilk'lerimiz arasina bir yenisi daha eklendi 🤗 #fatmaerdidügün #myangel Ufak bir gülümseme yetiyor, mutlu olmaya... #mutluluk

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '16

YOUTUBE

Bumerang - Yazarkafe

İnceleme: Çılgın Hırsız 2 - Despicable Me 2

İnceleme: Çılgın Hırsız 2 - Despicable Me 2
Hayatım boyunca izlediğim en iyi animasyon filmlerden birisi. Birincisini bir arkadaşımın tavsiyesi sonucu izlemiştim sonra birkaç defa daha izlemiştim her izlediğimde de çok beğenmiştim. Aslında en çok sevdiğim yanı minionların hem konuşmaları hem de hareketleri. Bu karakterler kimin aklına gelmişte oluşturmuş merak ediyorum yani :D

Film hakkında ufak teknik detaylar vericek olursak, Çılgın Hırsız serisinin devam filmi bol kahkahalarla birlikte geri dönüyor. Yönetmen koltuğunda Pierre Coffin ve Chris Renaud yer alırken, seslendirme kadrosunda Al Pacino Jason Segel ve Steve Carell gibi isimler yer alıyor.
 
Dün akşam ikincisini Türkçe dublaj olarak izleme fırsatım oldu. Yine eğlenceli yine kahkaha dolu bir yapım olmuş diyebilirim. Bu tür filmlerin zaten izleme yaşının olduğunu söylemem doğru olmaz olmamalı da 7 den 70’e herkesin keyifle izleyebileceği bir film. Genelde animasyon filmlerinden beklenti her sahnesinin komik olmasıdır bu film sanırım bu yargıyı kırmıştır. Şahsen daha çok minionların o zıppır hareketleri, vıdı vıdı konuşmaları ve salakça hareket ettikleri sahnelerde daha çok güldüm eğlendim. En çok güldüğüm sahneler, minionların kılık değiştirdiği sahnelerdi. Önceki filmden üzerine ekstra yeni karakterler girmiş ki bu karakterlerinde çok iyi işlendiklerini söyleyebilirim. İzlemek isteyen 7 den 70’e herkese tavsiye edebilirim. :)

Filme vereceğim puan 9/10 olacaktır. Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim, orijinal dilin üzerine Türkçe alt yazı olarak izlemeyin, kesinlikle Türkçe dublaj olarak izleyin daha çok eğleneceksiniz :)


Filmin Fragmanı

Yorumunuzu Alalım..