Absürt mizahi iş başvurusu

INSTAGRAM

Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbtI am so so so happy with her ❤️ 😇 #myangel #bucketlist #onestepdone  #cesme #marinaAdam gibi adamlar 😎 #kardesler #australian #brothersHer daim beraber olmayi kafaya koyduk bi kere 😎😎 #myangel #istanbul #galatakulesi #bucketlist #conquerConquer #istanbul - #kizkulesi with #myangel #bucketlistTakim gibi takim be #muhendislik #next#eskisehir #tbtYildonumunu de kutladik.. ☺ #365gun #mutluyuz (Bucket listden bir madde de gitti kaldi #99 )

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

Absürt mizahi iş başvurusu

Absürt mizahi iş başvurusu
Sayın Tamer Özmen,

Duyduğuma göre ekibinize yeni elemanlar arıyormuşsunuz.Şuanki kadro pek iş yapmıyor sanırım. Anlıyorum sizi. Haklısınız.O kadar yoğun çalışıyorsunuz ki başınızı kaşıyacak zamanınız bile kalmıyor. Banada oluyor ara sıra ama bu eylemimi boş zamanlarıma denk getirmeye çalışıyorum. Zaman açısından daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Zaman yönetimi konusunda güzel bir tüyo size, benden söylemesi. Konuyu fazla dağıtmadan, bir kaç sayfası kirlide olsa aslında çok temiz bir iş geçmişim bulunuyor. Ona bi göz atmanızı isteyeceğim. Çünkü o kadar hazırladım, uğraştım, didindim, bütün tarihleri doğru yazmaya çalıştım. Okumamak ayıp kaçar yani valla darılırım.

Microsoft genç yeteneklere her zaman yer açar diye biliyordum. Yoksa yanlış mı biliyorum :/ Ekip ruhunu geri getirecek, yeni inovasyonlar yapacak, ar-ge çalışmalarına dahil olup eksik noktaları tespit edecek eleman aradığınızı yazmışsınız. Tam da beni tarif ettiğinizi buradan açıklamak istiyorum. O kişi benim !! Fakat bir sorun var, şimdi ben bu işe başvurupta girersem pek bi anlamı kalmaz. Sıradan işe giriş işlemi olur. O yüzden siz bana maille bi iş teklifi atın sonra ben bu konu hakkında detaylıca düşüneyim. Tamam, ben işe girmeyi istiyorum ama şartlar önemli !! Böyle abartılmış bir mizahi iş başvurusunda kendimi de tanıtmama izin verin yoksa kafanızda soru işaretleri kalabilir.

Peki, beni neden tercih etmelisiniz:

1- Eskişehir Anadolu Üniversitesinde eğitim görmekteyim.Şuanda hazırlık okusamda kısa zamanda bitirmeyi düşünüyorum. Zor olacak ama azimliyim aynı işe başladığımda olacağı gibi.
2- Çok fazla uyumam ama işe başlama saatinide sabah 10 gibi yaparsanız çok iyi olur yoksa erken kalktığımda kafam yerine gelmiyor. Verimli çalışamıyorum.
3- Nescafe ikisi bir arada kullanıyorum ve türk kahvesini sade içiyorum. Yani şeker kullanmıyorum. Böylece maliyetleri biraz düşürmüş oluyoruz. Hadi iyisiniz :)
4- Okey, tavla oynamasını biliyorum ama batak ve poker bilmiyorum. Pokeri bu sıralar https://tr.kart-oyna.com/ adresinden öğreniyorum. Gerçi bildiğim oyunlarıda çok iyi oynadığım söylenemez ama sonuçta önemli olan nasıl oynandığını bilmem. Eğer şartlarınızda batak bilinmesi zorunludur gibi bir ibare var ise onu da öğrenirim. Öğrenmekten hiç bi zaman kaçmam.
5- Çok iyi araştırma yaparım. Doğru bilgileri doğru yerlerde ararım ve yüzde 80 gibi bir olasılıkla da aradığım şeyi bulurum. Yani tuttuğumu kopartırım.
6- Şuanlık orta seviye ingilizcem var yani “Anlıyorum ama konuşamıyorum” seviyesindeyim. Konuşmam berbat ötesidir ama yazmam ve okumam güzeldir haa.

Bu bilgileri göz önüne alıp bana iş teklifini iletirseniz sevinirim. Yoksa daha işin başındayken külahları değişebiliriz. Hatta absürt gazetelerde “Microsoft’u reddeden genç !” diye tanıtılabilirim.

Teklifinizi dört gözle bekliyor ve iyi günler diliyorum.
Kolay Gelsin

Yorumunuzu Alalım..